Wizyta przedstawicielki AIR w Polsce

Wiosną 2018 gościliśmy w naszych szkołach Megan Sambolt – coacha GBG i przedstawicielkę American Institute for Research. Megan, która prowadziła pierwsze szkolenie coachów w Polsce i przez cały rok opiekowała się naszym zespołem, chętnie skorzystała z okazji zobaczenia efektów naszej pracy.

Dla nas wszystkich ta wizyta wiązała się z ogromnymi emocjami – również dla najmłodszych uczestników Programu, którzy z wielkim entuzjazmem chwalili się swoimi sukcesami odniesionymi w Grze w Dobre ZachowaniA.

W galerii możecie zobaczyć kilka zdjęć z wizyty specjalistki AIR w Warszawie i w Krakowie, a my z radością informujemy, że po serii spotkań w szkołach, rozmów z nauczycielami i analizie wyników naszych wspólnych działań, wszystkim coachom zostały przyznane certyfikaty uprawniające nas do kontynuacji Programu i pełnienia różnych funkcji w zespole GBG w Polsce. Ogromnie się z tego cieszymy, dla wielu z nas był to przełomowy moment na drodze rozwoju jako realizatorów Gry w Dobre ZachowaniA. Dziękujemy przede wszystkim naszym nauczycielom za zaangażowanie i wsparcie, bez którego nie udałoby się osiągnąć tak wiele.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *